« Travanj 2018 »

Anketa drughelp.eu

Pronađi stipendiju
Valamar hotels & resorts
Autor: Manuela Tomljenović, 23. 10. 2017.

Postani stipendist Valamar Rivijere

i zaposli se u vodećoj turističkoj kompaniji u Hrvatskoj

Vodeća domaća turistička kompanija Valamar Riviera učenicima turističko ugostiteljskih zanimanja kuhar, konobar, slastičar i turističko-hotelijerski komercijalist u cijeloj Hrvatskoj donosi atraktivan program stipendiranja u vrijednosti od 1.000 kuna mjesečno tijekom jedne školske godine, u trajanju od 10 mjeseci. Čak 215 učenika ima priliku ostvariti pravo na stipendiju ali i mogućnost da odradi kvalitetnu praksu u jednom od Valamarovih objekata i zaposli se u Valamar Rivijeri, koja je prepoznata kao jedan od najvećih i najpoželjnijih poslodavaca u Hrvatskoj.

Stipendiranje učenika Valamar Riviera osigurava kroz partnersku suradnju s Ministarstvom turizma. Obveza svih stipendista jest da tijekom stipendiranja redovito pohađaju nastavu, upišu godinu i uredno maturiraju. U jednoj od atraktivnih destinacija Valamara – u Poreču, Rapcu, Krku, Rabu ili Dubrovniku, učenici imaju priliku odraditi kvalitetnu praksu, a po završetku školovanja stječu i pravo na zapošljavanje u Valamaru. Valamar svojim stipendistima iz kontinentalne Hrvatske osigurava i besplatan smještaj i hranu.

Prednost rada u Valamaru je redovno uključivanje u stručna osposobljavanja i programe nagrađivanja te dugoročno povezivanje s poslodavcem kroz status stalnog sezonskog radnika s cjelogodišnjim primanjima i redovnim stažem. Valamar Riviera svojim zaposlenicima pruža mogućnost razvoja karijere putem niza vrhunskih edukacijskih programa – od internog programa razvoja mladih potencijala u F&B zanimanjima do Valamar akademije koja Valamarove kadrove priprema za specijalističke i voditeljske pozicije.

Ovim programom stipendiranja Valamar Riviera mlade u Hrvatskoj želi potaknuti i podržati u odluci da upišu i završe obrazovne programe za ugostiteljsko-turistička zanimanja te osigurati kvalitetnije povezivanje sa srednjim strukovnim i ugostiteljskim školama širom Hrvatske. Kao vodeća domaća turistička kompanija Valamar Riviera ima obvezu podizanja ukupne kvalitete hrvatskog turizma, a time i kvalitete kadrova u ugostiteljstvu i turizmu.

U visokoj sezoni Valamar Riviera zapošljava više od 5.300 djelatnika, od kojih skoro 1000 stalnih sezonskih radnika koji kontinuirano rade u Valamaru. Zadovoljstvo svih Valamarovih zaposlenika te certifikat Poslodavac partner potvrđuju poželjnost Valamara kao poslodavca, jedine turističke kompanije među pet najboljih Poslodavaca partnera u Hrvatskoj.

Više na linku: https://www.valamar.com/hr/stipendije?gclid=Cj0KCQjwprbPBRCHARIsAF_7gDZLbK32KMDbY_Dq3WJcDDR7lSSQEmyN1c2Vz753zvvioiGKfbn77v0aAqxXEALw_wcB