preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Slavonski Brod

 > O školi  > Djelatnici
Djelatnici

1. RAVNATELJICA

Anita Holub

 

2. STRUČNI SURADNICI

Pedagoginja: Mia Vrljić

Knjižničarka: Manuela Tomljenović

 

3. NASTAVNICI

Alfeldi, Nada

Andrić, Ljiljana

Banić, Tomislav

Bartolović, Josip

Bašić Jakobović, Anita

Bazo, Marina

Berketa, Andrea

Bilušić, Đuro

Bokšić, Marija

Budimir, Anđelka

Budimir, Blaženka

Cindrić, Mihajlo

Cipar, Kata

Ćurić, Marina

Đurić, Mladen

Filipović, Nevenka

Galavić, Nada

Grubanović, Krešimir

Hercog, Maša

Jerković, Slavica

Klinc, Kristina

Kovačević, Marta

Kovačević, Ronalda

Kravat, Božidar

Krstičević, Siniša

Kurtz, Danijela

Lemaić, Martina

Leović, Irma

Lokmer, Ivana

Lovrić, Ivanka

Lukić, Marija

Lukić, Martina

Maljković, Dragomir

Margetić, Petar

Martinović, Ana

Mikleušević, Janja

Nužda, Snježana

Pavičić, Slavica

Petkov, Nemanja

Petrović, Danijela

Pitlović, Marica

Previšić, Ivan

Raguž, Ružica

Rajić Stojanović, Katica

Rašlić, Jasminka

Ravnjak, Krunoslav

Renka, Antun

Srnić, Vesna

Stanić, Luca

Starčević, Štefica

Stojanić, Majda

Svetić, Željko

Tekić, Marija

Tunuković, Dalibor

Turkalj, Zitka

Vlašić, Milanka

Zrno, Lucija

Žeravica, Ivan

 

4. ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKA SLUŽBA

Tajnica: Ankica Lopojda

Računovotkinja: Željka Vilić

Referentica za učenike: Biserka Drmić

Spremačice:

Blaženka Barić

Marica Ćurić

Ankica Grgurević

Marija Musulin

Domar - ložač: Nikola Knežević





Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Nada Alfeldi
  • Ljiljana Andrić
  • Tomislav Banić
  • Blaženka Barić
  • Josip Bartolović
  • Marina Bazo
  • Andrea Berketa
  • Đuro Bilušić
  • Marija Bokšić
  • Anđelka Budimir
  • Blaženka Budimir
  • Mihajlo Cindrić
  • Kata Cipar
  • Marica Ćurić
  • Marina Ćurić
  • Biserka Drmić
  • Mladen Đurić
  • Nevenka Filipović
  • Nada Galavić
  • Ankica Grgurević
  • Krešimir Grubanović
  • Maša Hercog
  • Anita Holub
  • Slavica Jerković
  • Kristina Klinc
  • Marta Kovačević
  • Božidar Kravat
  • Danijela Kurtz
  • Martina Lemaić
  • Irma Leović
  • Ivana Lokmer
  • Ankica Lopojda
  • Ivanka Lovrić
  • Marija Lukić
  • Martina Lukić
  • Dragomir Maljković
  • Petar Margetić
  • Ana Martinović
  • Janja Mikleušević
  • Marija Musulin
  • Snježana Nužda
  • Slavica Pavičić
  • Nemanja Petkov
  • Danijela Petrović
  • Marica Pitlović
  • Ivan Previšić
  • Ružica Raguž
  • Katica Rajić Stojanović
  • Jasminka Rašlić
  • Krunoslav Ravnjak
  • Antun Renka
  • Luca Stanić
  • Štefica Starčević
  • Majda Stojanić
  • Željko Svetić
  • Marija Tekić
  • Manuela Tomljenović
  • Zitka Turkalj
  • Željka Vilić
  • Milanka Vlašić
  • Mia Vrljić
  • Lucija Zrno
  • Ivan Žeravica

Oglasna ploča
Raspored zvonjenja

Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.35

       4.  9.40-10.25

            VELIKI ODMOR

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00       

Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.35

      4.   15.40-16.25

           VELIKI ODMOR

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

Popis udžbenika

Popis udžbenika za školsku 2018./19. godinu

Pri nabavi udžbenika obratite pažnju na udžbenike stranog jezikaSvaki učenik uči samo jedan strani jezik te kupuje udžbenike samo za onaj jezik koji uči - njemački ili engleski.

Također, obratite pažnju na udžbenike za vjeronauk i etiku, kako ne biste kupili oba udžbenika, već samo za onaj izborni predmet za koji ste se opredijelili.

1. razred

2. razred

3. razred

Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Obrtnička škola Slavonski Brod / Vladimira Nazora 9, HR-35000 Slavonski Brod / ss-obrtnicka-sb.skole.hr / ured@ss-obrtnicka-sb.skole.hr
preskoči na navigaciju