« Prosinac 2017 »

Stolari ponovo pomažu
Autor: Manuela Tomljenović, 11. 5. 2017.

Učenici 3. D pod vodstvom majstora Đure Bilušića u suradnji s tvrkom Elgrad izradili su i postavili kuhinju u novim prostorima Udruge Regoč

Udruga Regoč je nevladina, neprofitna udruga koja okuplja roditelje i članove lokalne zajednice koji rade na poboljšanju kvalitete života osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji i kao takva njeno postojanje ovisi o njima samima, njihovom radu i zalaganju kako s radom tako i s prikupljanjem financijskih sredstava koja su neophodna za samo funkcioniranje udruge.

Naime u suradnji s RTL-om prikupilo se dovoljno donacija da se štićenicima Udruge Regoč kupi kuća u kojoj će moći daleko kvalitetnije raditi na korist svih osoba s intelektualnim poteškoćama na korist njih samih, a Obrtnička je škola u suradnji s tvrtkom Elgrad izašla u susret  i odlučila širiti filantropiju.

Na inicijativu gospodina Krunoslava Maričevića, koji stoji ispred tvrtke Elgrad, proizvođača pločastih panela i okova za namještaj doniranih u ovoj akciji, učenici  3. razreda Obrtničke škole, uz vođenje majstora Đure Bilušića izradili su i montirali kuhinjske elemente u novim prostorijama Udruge Regoč.

Pothvate naših stolara popratio je i brodski tjedni tisak "Posavska Hrvatska"