preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Slavonski Brod

 > Naslovnica
Vijest

RASPORED POLAGANJA ZAVRŠNOG ISPITA NA LJETNOM ISPITNOM ROKU ZA SVE REDOVNE I IZVANREDNE POLAZNIKE

Autor: Mia Vrljić, 1. 6. 2018.

18. lipnja, 2018., od 800- 1000

 

Obrana radnje  za 3d i 3n (stolari, pomoćni tapetari)  pred povjerenstvom: I. Previšić, predsjednik-mentor, Marica Pitlović, član-mentor, Marina Ćurić, član-mentor, A. Renka, član, Đ. Bilušić, član, razrednici, zapisničari

(Učionica br. 4)

 

Popis učenika (3.d-stolar) od 800- 1000  

1. Barišić Dominik

2. Buđinski Stjepan

3. Mazarekić Marino

4. Šiškić Želja

5. Vorgić Luka

 

Popis učenika (3.n-pomoćni tapetar) od 800- 1000

1. Čuljak Robert

2. Zirdum Ivana

 

 

 

18. lipnja, 2018., od 800 – 1000

 

Obrana radnje za 3f1 i 3f2 (pekari i mesari) pred povjerenstvom:

M. Bazo, predsjednik-mentor, J. Mikleušević, član-mentor, M. Vlašić, član, razrednik, zapisničar  

(Učionica br. 2)

 

Popis učenika (3.f1-pekar) od 800 – 900

1. Andrijanić Ivana

2. Bukvić Antonija

3. Janković Emerik

4. Jarić Ana

5. Jozić Leonarda

6. Kovačević Anamarija

7. Nikolić Karolina

8. Petrović Matea

Popis učenika (3.f2-mesar) od 900 – 1000

1.  Čartaloni Antun

2. Dasović Davor

3. Kapetanović Josip

4. Mikolčević Danijel

5. Ovničević Mateo

 

 

 

 

18. lipnja, 2018., od 1000 – 1200

 

Obrana radnje za 3g2 (keramičar-oblagač) pred povjerenstvom:

I. Žeravica, predsjednik-mentor, K. Rajić-Stojanović, mentor, L. Stanić, član, razrednik, zapisničar             

(Učionica br. 4)

 

Popis učenika (3.g2-keramičar-oblagač) od 1000 – 1200

1. Destanović Duško

2. Grubišić Ivan

3. Horvatović Josip

4. Jelić Luka

5. Jurić Pavo

6. Krajinović Antonio

7. Ljubić Fabijan

8. Mihajlović Denis

9. Nikolić Dalibor

10. Puđa Mario

11. Vukelić Gabriel

 

 

 

18. lipnja, 2018., od 1000 - 1200

 

Obrana radnje za 3a i 3.l (krojači i pomoćni krojači ) pred povjerenstvom: Z. Turkalj, predsjednik-mentor T. Jurišić, član, I. Leović, član, Lucija Zrno, član, Marija Tekić, član, Ivanka Lovrić, čaln, razrednici, zapisničari  

(Učionica br. 2)

 

Popis učenika (3.a-krojač) od 1000 - 1200

1. Čabraja Veronika

2. Dropulja Magdalena

3. Ergotić Veronika

4. Gavrić Kristina

5. Jerković Andrea

6. Jularić Ivona

7. Jurić Marija

8. Kajder Nikolina

9. Kusić Katarina

10.  Lučić Nikolina

11. Radman Magdalena

12. Vegeš Valerija

13. Vučković Kristina

14.  Živković Gabrijela

 

 

Popis učenika (3.l-pomoćni krojač) od 1000 - 1200

1. Cindrić Valentina

2. Ergotić Katarina

3. Kasapović Ana

4. Magdić Marija

5. Vučković Anita

 

 

 

19.  lipnja, 2018., od 900 - 1300

 

Obrana radnje za 3h, 3i i 3i2 (frizeri i pedikeri) pred povjerenstvom:

A, Budimir, predsjednik-mentor, A. Bašić, član, K. Cipar, mentor, N. Filipović, mentor, R. Kovačević, mentor, razrednici, zapisničari

(Učionica. br. 6)

 

 

Popis učenika (3.h-frizer) od 900

1. Baričević Lora

2. Bukvić Romana

3. Gruić Kristina

4. Ivanišević Klara

5. Kljajić Andrea

6. Ključević Ana

7. Kovačević Ružica

8. Labađuk Marija

9. Majić Marina

10. Marinić Ana

11. Mihačić Valentina

12. Opačak Ana

13. Peša Brankica

14. Pranjić Anamaria

15. Ravnjak Lucija

16. Serba Marta

17. Strmotić Iva

18. Trnovski Mihaela

 

Popis učenika (3.i-frizer) od 1100

1. Božić Nikolina

2. Lešić Lidija

3. Maletić Lorena

4. Marčetić Matea

5. Mataić Veronika

6. Otovčević Ivona

7. Perković Stela

8. Pišković Andrijana

9. Raspasović Eva

10. Tolić Marina

11. Tunjić Lorena

12. Vukovac Katarina

13. Zdravković Mateja

 

Popis učenika (3.i2-pediker) od 1200

1. Blažević Gabriela

2. Čeliković Tamara

3. Jazvić Ivana

4. Kajfeš Lucija

5. Kulaš Anamaria

6. Mihajlović Gabrijela

7. Popović Elena

8. Tucaković Helena

9. Vilding Daria

 

 

 

19. lipnja, 2018., od 900 - 1300

 

Obrana radnje za 3b i 3j (kuhari) pred povjerenstvom: Š. Starčević, predsjednik-mentor, M. Hercog, član, D. Petrović, član,  N. Galavić, član, T. Banić, član, razrednici, zapisničari

(Učionica br. 7)

(Učionica br. 8)

 

 

Popis učenika (3.b-kuhar) od 900

(Učionica br. 7)

1. Abraham Gabrijela

2. Brkić Sara

3. Dujak Julija

4. Đamić Maja

5. Garić Daniel

6. Gostinčar Josip

7. Gruičić Tamara

8. Janković Stjepan

9. Jurič Iva

10. Katavić Marija

11. Lepan Ena

12. Mašić Dženana

13. Matanić Monika

14. Mlađen Nikolina

15. Oreč Marina

16. Petrić Marija

17. Pleše Ena

18. Sičić Lucia

19. Stepić Helena

 

 

Popis učenika (3.j-kuhar) od 900

(Učionica br. 8)

1. Abramović Lucija

2. Anaković Ivana

3. Botica Iva

4. Cvitković Lorena

5. Ćurčić Kristina

6. Drmić Matej

7. Gluhan Helena

8. Kadić Magdalena

9. Krijan Daria

10. Marušić Dora

11. Opačak Sara

12. Pavlešin  Nataly

13. Petrić Filip

14. Princip Dominik

15. Strainjev Nikola

16. Škripek Josip

17. Štimac Leon

18. Todorović Ela

19. Žugaj Emanuel

 

 

 

Obrana radnje za 3c (konobari) pred povjerenstvom:

D. Petrović, predsjednik-mentor, M. Hercog, član, Š. Starčević, član, Kravat, član, razrednik, zapisničar

(Učionica br. 10)

 

 

Popis učenika (3.c-konobar) od 900

(Učionica br. 10)

1. Čeović Branimir

2. Greber Maja

3. Gruić Dario

4. Gruić Dario

5. Kitanović Benjamin

6. Mašić Matija

7. Nenadić Oliver

8. Opačak Luka

9. Pesić Željko

10. Valić Antun

11. Videlko David

 

NAPOMENA:

Učenici su dužni doći u školu 15 minuta prije početka obrane radnje!

 

20. lipnja, 2018., u 900 sati

Sjednica Ispitnog povjerenstva- uspjeh na završnom ispitu




Popis udžbenika

Popis udžbenika za školsku 2018./19. godinu

Pri nabavi udžbenika obratite pažnju na udžbenike stranog jezikaSvaki učenik uči samo jedan strani jezik te kupuje udžbenike samo za onaj jezik koji uči - njemački ili engleski.

Također, obratite pažnju na udžbenike za vjeronauk i etiku, kako ne biste kupili oba udžbenika, već samo za onaj izborni predmet za koji ste se opredijelili.

1. razred

2. razred

3. razred

Oglasna ploča
Raspored zvonjenja

Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.35

       4.  9.40-10.25

            VELIKI ODMOR

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00       

Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.35

      4.   15.40-16.25

           VELIKI ODMOR

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Obrtnička škola Slavonski Brod / Vladimira Nazora 9, HR-35000 Slavonski Brod / ss-obrtnicka-sb.skole.hr / ured@ss-obrtnicka-sb.skole.hr
preskoči na navigaciju