preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Slavonski Brod

 > Naslovnica
Vijest

OBAVIJEST O TERMINIMA IZRADE ZAVRŠNIH RADOVA, TE RASPORED POLAGANJA ZAVRŠNIH ISPITA

Autor: Mia Vrljić, 10. 5. 2018.

Do 22. svibnja učenici se moraju prijaviti u tajništvo škole i svom mentoru

Do 5. lipnja učenici su dužni predati u školsku referadu na urudžbiranje svoj pisani dio Izradbe koju je prihvatio mentor (dva primjerka, jedan u boji, drugi crno-bijeli, oba urudžbirati).

Od 28. svibnja do 4. lipnja- izrada praktičnog rada na završnom ispitu-obavezan dio za sve učenike

 

RASPORED POLAGANJA ZAVRŠNOG ISPITA NA LJETNOM ISPITNOM ROKU ZA SVE REDOVNE I IZVANREDNE POLAZNIKE

 

 

18. lipnja, 2018., od 800- 1000  

Obrana radnje  za 3d i 3n (stolari, pomoćni tapetari)  pred povjerenstvom: I. Previšić, predsjednik-mentor, Marica Pitlović, član-mentor, Marina Ćurić, član-mentor, A. Renka, član, Đ. Bilušić, član, razrednici, zapisničari

(Učionica br. 4)

 

18. lipnja, 2018., od 800 – 1000

Obrana radnje za 3f1 i 3f2 (pekari i mesari) pred povjerenstvom: M. Bazo, predsjednik-mentor, J. Mikleušević, član-mentor, M. Vlašić, član, razrednik, zapisničar  

(Učionica br. 2)

 

18. lipnja, 2018., od 1000 – 1200

Obrana radnje za 3g2 (keramičar-oblagač) pred povjerenstvom: I. Žeravica, predsjednik-mentor, K. Rajić-Stojanović, mentor, L. Stanić, član, razrednik, zapisničar             

(Učionica br. 4)

 

18. lipnja, 2018., od 900 - 1200

Obrana radnje za 3a i 3.l (krojači i pomoćni krojači ) pred povjerenstvom: Z. Turkalj, predsjednik-mentor T. Jurišić, član, I. Leović, član, razrednici, zapisničari  

(Učionica br. 2)

 

19.  lipnja, 2018., od 900 - 1300

Obrana radnje za 3h, 3i i 3i2 (frizeri i pedikeri) pred povjerenstvom: A, Budimir, predsjednik-mentor, A. Bašić, član, K. Cipar, mentor, N. Filipović, mentor, R. Kovačević, mentor, razrednici, zapisničari

(Učionica. br. 4)

 

19. lipnja, 2018., od 900 - 1300

Obrana radnje za 3b i 3j (kuhari) pred povjerenstvom: Š. Starčević, predsjednik-mentor, M. Hercog, član, D. Petrović, član,  N. Galavić, član, T. Banić, član, razrednici, zapisničari

 

Obrana radnje za 3c (konobari) pred povjerenstvom: Š. Starčević, predsjednik-mentor, M. Hercog, član, D. Petrović, član, Kravat, član, razrednik, zapisničar

(Učionica br. 4)




Popis udžbenika

Popis udžbenika za školsku 2018./19. godinu

Pri nabavi udžbenika obratite pažnju na udžbenike stranog jezikaSvaki učenik uči samo jedan strani jezik te kupuje udžbenike samo za onaj jezik koji uči - njemački ili engleski.

Također, obratite pažnju na udžbenike za vjeronauk i etiku, kako ne biste kupili oba udžbenika, već samo za onaj izborni predmet za koji ste se opredijelili.

1. razred

2. razred

3. razred

Oglasna ploča
Raspored zvonjenja

Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.35

       4.  9.40-10.25

            VELIKI ODMOR

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00       

Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.35

      4.   15.40-16.25

           VELIKI ODMOR

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Obrtnička škola Slavonski Brod / Vladimira Nazora 9, HR-35000 Slavonski Brod / ss-obrtnicka-sb.skole.hr / ured@ss-obrtnicka-sb.skole.hr
preskoči na navigaciju