preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Slavonski Brod

Login
Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

 

 

 

Vijest
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Popravni ispiti
Autor: Manuela Tomljenović, 18. 7. 2017.

POPRAVNI ISPITI U JESENSKOM ROKU

 ŠKOLSKE 2016./2017. GODINE


 

21. 8. 2017. – 8,00 - Sjednica Nastavničkog vijeća

21. 8. 2017. – 9,00 – 11,00 - PISMENI  POPRAVNI  ISPIT IZ MATEMATIKE

                         (S. Jerković, M. Bokšić,  M. Ćurić, M. Pitlović, I. Previšić)

                       11,00 – 13,00 - PISMENI  POPRAVNI  ISPIT IZ ENGLESKOG I

                                                NJEMAČKOG JEZIKA

                        (M. Kovačević, A.Berketa, I. lokmer, K. Klinc, A. Martinović)

 

22. 8. 2017.-  8,00 – 10,00 – POPRAVNI ISPIT IZ HRVATSKOG JEZIKA

                                         ( M. Lukić, J. Rašlić, R. Raguž, A. Holub, M. Lemaić)

                        10,00   - 12,00  - POPRAVNI  ISPIT  IZ POVIJESTI, ETIKE,

                                                   VJERONAUKA ( K. Grubanović, N. Alfeldi,

                                                           M. Đurić, S. Krstičević)

                        12,00 – 13,00 - POPRAVNI  ISPIT  IZ POLITIKE, TZK-e,

                                                 RAČUNALSTVA

                                                (LJ. Andrić, K. Ravnjak, D.Tunuković, D.                                                                Maljković, A. Dragovan, J. Bartolović)

 

23. 8. 2017. -  8,00 – 10,00- USMENI POPRAVNI ISPIT IZ MATEMATIKE                                                 (S. Jerković, M. Bokšić,  M. Ćurić, M. Pitlović, I. Previšić)

                     10,00 – 12,00 - USMENI  POPRAVNI  ISPIT IZ ENGLESKOG I

NJEMAČKOG JEZIKA

(M. Kovačević, A.Berketa, I. Lokmer, K. Klinc, A. Martinović)

24. 8. 2917. – 8,00 – 10,00 – POPRAVNI ISPIT IZ TEKSTILNE GRUPE

                                               PREDMETA

                                              (Z. Turkalj, L. Zrno, M. Tekić, I. Leović, T. Jurišić)

                  –  8,00 – 10,00 – POPRAVNI ISPIT IZ FRIZERSKE GRUPE   

                                                            PREDMETA

                             (A. Budimir, A. Bašić, M. Stojanić, K. Cipar, N. Filipović)

                   -  8,00 – 10,00 – POPRAVNI ISPIT IZ GRAĐEVINSKE GRUPE

                                 PREDMETA 

          (I. Žeravica, K. Rajić-Stojanović, L. Stanić)

  -  8,00 – 10,00 – POPRAVNI ISPIT IZ DRVNE I TAPETARSKE    

                                 GRUPE PREDMETA

        (M. Pitlović, M. Ćurić, I. Previšić, Đ. Bilušić)

      -10,00 – 12,00 - POPRAVNI ISPIT IZ UGOSTITELJSKE GRUPE PREDMETA (Š. Starčević, D. Petrović, M. Stojanić,)

 

                     -  10,00 – 12,00 - POPRAVNI ISPIT IZ PREHRAMBENE GRUPE 

                                  PREDMETA ( M. Bazo, J. Mikleušević )

 

25. 8. 2017. U 1200 – SJEDNICA NASTAVNIČKOG VIJEĆA I ISPITNOG         

                                         POVJERENSTVA   

  • Uspjeh učenika na jesenskom popravnom roku

 

JESENSKI ROK ZAVRŠNIH ISPITA- OD 28. KOLOVOZA 2017. DO 1. RUJNA 2017.  ( detaljan raspored naknadno)

 

Od 15. 9. 2017. . – POMOĆNIČKI  ISPITI  U JESENSKOM  ROKU  ŠKOLSKE 

                                      2016./2017.  (raspored naknadno)          

4. 9. 2017. – POČETAK ŠKOLSKE 2017./2018. GODINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju