preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Slavonski Brod

Login
Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

 

 

 

Vijest
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Obavijest
Autor: Manuela Tomljenović, 29. 5. 2017.

RASPORED POLAGANJA ZAVRŠNOG ISPITA NA

LJETNOM ISPITNOM ROKU

2016./2017. ŠKOLSKE GODINE

                        


19. lipnja 2017. od 800- 1030 sati

  • Obrana radnje za 3. C (konobari) i 3. B ( kuhari) pred povjerenstvom: D. Kurtz, mentor, zapisničar-razrednik, D. Petrović,mentor, zapisničar-razrednik, Š. Starčević, član, N. Galavić, član, T. Banić, član (Učionica br. 2) 

 

19. lipnja 2017. od 800 – 1030 sati

  • Obrana radnje za 3.G1 i 3.G2 ( monteri suhe gradnje i keramičari-oblagači) pred povjerenstvom: I. Žeravica, predsjednik-mentor, K. Rajić-Stojanović, mentor, zapisničar-razrednik, L. Stanić, član (Učionica br. 11)

 

​​19. lipnja 2017. od 1030 - 1200 sati

  • Obrana radnje za 3.A i 3. L (krojači i pomoćni krojači) pred povjerenstvom: Z. Turkalj, predsjednik-mentor, L. Zrno, mentor, zapisničar - razrednik, S. Nužda, zapisničar-razrednik, I. Leović, član, M. Tekić, član, T. Jurišić, član ( Učionica br. 2)

         

19.  lipnja 2017. od 1030 - 1200 sati

  • Obrana radnje za 3. H (frizeri) pred povjerenstvom: A, Budimir, predsjednik-mentor, A. Bašić Jakobović, član, M. Kovačević, zapisničar-razrednik, N. Filipović, mentor, član. (Učionica br. 6)

 

20.  lipnja 2017. od 800 - 1030 sati

  • Obrana radnje za 3. I(frizeri) i 3. I3 (kozmetičari) pred povjerenstvom: A. Budimir, predsjednik-mentor, A. Bašić Jakobović, član, M. Lemaić, zapisničar-razrednik, K. Cipar, mentor, član, R. Kovačević, član (Učionica br. 6)

 

20. lipnja 2017. od 800 - 1030 sati

  • Obrana radnje za 3. J (kuhari) pred povjerenstvom: Š. Starčević, predsjednik-mentor, D. Kurtz, član, D. Petrović, član, R. Raguž, zapisničar - razrednik, N. Galavić, član, T. Banić, član (Učionica br. 2)

 

20. lipnja 2017. od 1030 do 1200 sati

  • Obrana radnje za 3. F1, 3. F2 (pekari, mesari) pred povjerenstvom: M. Bazo, predsjednik - mentor, J. Mikleušević, zapisničar-razrednik, član-mentor, M. Vlašić, član (Učionica br. 2)

20. lipnja 2017. od 1030 do 1200 sati

  • Obrana radnje za 3. D, 3. E, 3. N (stolari, tapetari, pomoćni tapetari) pred povjerenstvom: I. Previšić, predsjednik - mentor, M. Pitlović, zapisničar-razrednik, član-mentor, M. Ćurić, član-metnor, I. Markov, član S. Nužda, zapisničar - razrednik (Učionica br. 6)




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju