Stipendije Valamar Rivijere

Autor: Manuela Tomljenović, 2. 12. 2016.

PETNAEST UČENIKA OBRTNIČKE ŠKOLE

ZANIMANJE KONOBAR I KUHAR

PRIMILO STIPENDIJE VALAMAR RIVIJERE

Čak 200 učenika imalo je priliku ostvariti pravo na stipendiju, ali i mogućnost da odradi kvalitetnu praksu u jednom od Valamarovih objekata i zaposli se u Valamar Rivijeri, koja je prepoznata kao jedan od najvećih i najpoželjnijih poslodavaca u Hrvatskoj.

Među prepoznatim potencijalima ugostiteljske struke našli su se učenici 2.C razreda: Karmela Bošnjaković, Matija Mašić, Oliver Nenadić i Antun Valić; 2.J razreda: Lorena Cvitković, Dora Marušić, Daria Krijan; 3.B: Luka Tomić, Adam Matijašević, Brigita Lazić, Mihaela Kovačević; 3.J: Mihael Pastuović, Patrik Princip, Borna Simeon, Matej Diklić.

Vodeća domaća turistička kompanija Valamar Riviera učenicima turističko ugostiteljskih zanimanja KUHAR, KONOBAR, SLASTIČAR i turističko-hotelijerski komercijalist u cijeloj Hrvatskoj omogućila je atraktivan program stipendiranja u vrijednosti od 1.000 kuna mjesečno tijekom jedne školske godine, u trajanju od 10 mjeseci.

Stipendiranje učenika Valamar Riviera osigurava kroz partnersku suradnju s Ministarstvom turizma. Obveza svih stipendista jest da tijekom stipendiranja redovito pohađaju nastavu, upišu godinu i uredno maturiraju. U jednoj od atraktivnih destinacija Valamara – u Poreču, Rapcu, Krku ili Dubrovniku, učenici imaju priliku odraditi kvalitetnu praksu, a po završetku školovanja stječu i pravo na zapošljavanje u Valamaru. Valamar svojim stipendistima iz kontinentalne Hrvatske osigurava i besplatan smještaj i hranu.

Prednost rada u Valamaru je redovno uključivanje u stručna osposobljavanja i programe nagrađivanja te dugoročno povezivanje s poslodavcem kroz status stalnog sezonskog radnika s cjelogodišnjim primanjima i redovnim stažem. Valamar Riviera svojim zaposlenicima pruža mogućnost razvoja karijere putem niza vrhunskih edukacijskih programa – od internog programa razvoja mladih potencijala u F&B zanimanjima do Valamar akademije koja Valamarove kadrove priprema za specijalističke i voditeljske pozicije.

Čestitamo svim stipendistima i molimo da dođu sutra, 6. prosinca 2016. u ugostiteljski praktikum Obrtničke škole na potpisivanje ugovora u pratnji roditelja/skrbnika!

« Lipanj 2018 »